Rowerowy Maj.
Rowerowy Maj 🚴🌸! Startujemy❗
Wracamy po rocznej przerwie! Już nie możemy doczekać się widoku uzupełnionych naklejkami plakatów szkolnych i przepełnionych stojaków rowerowych przed tymi placówkami, które będą miały szansę wrócić do nauki w trybie stacjonarnym❤️
W tym roku wprowadzamy do regulaminu jedną bardzo ważną zmianę dotyczącą premiowania dojazdów. Jeśli uczniowie odbywają lekcje w trybie zdalnym, za podróże punktowane w rywalizacji uznawane będą przejazdy do dowolnego celu, które trwają minimum 30 minut.
Rowerowy Maj to największa w Polsce kampania popularyzująca codzienną jazdę rowerem wśród dzieci i młodzieży szkolnej, która została zainicjonowana w Gdańsku.
W ostatniej kampanii udział wzięło 839 placówek z 47 miast, w tym ponad 178 tys. uczestników, którzy odbyli 4 265 532 przejazdy! Na stronie rowerowymaj.eu można na bieżąco śledzić wyniki wszystkich miast biorących udział w zabawie.
Czy w tym roku pobijemy rekord? Na to liczymy! Do dzieła 💪🤗!