23 listopada podczas Finałowej Galii wręczono nagrody w ramach XI Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Patriotycznej w Gdańsku. Honorowym Patronatem tegoroczny Festiwal objęli: Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk,   Pomorski Kurator Oświaty Monika Kończyk, Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz, Międzynarodowe Centrum Kultury Instytut Dziedzictwa Europejskiego. Festiwal miał charakter konkursu i przebiegał na wielu płaszczyznach i w trzech kategoriach wiekowych. Wielu naszych uczniów klas V-VIII SP i III GM. uczestniczyło w Konkursie na Prezentację Multimedialną o Tematyce Patriotycznej, pod opieką p. Joanny Caban.

V m. Magdalena Jakubowska z kl. Vb SP43 ( kategorii II)

V m. Zuzanna Sobczak z kl. IIId GM29 ( kategorii III)

VI m. Maja Jurek z kl. VIIIb SP43 ( kategorii III)

Zachęcając uczniów do wzięcia udziału w konkursie p. Joanna Caban również brała udział w konkursie na prezentację w kategorii nauczyciele i zajęła I miejsce.

W konkursie Pieśni Patriotycznej

IV m. Nela Szmelter z kl. IIId GM, którą przygotował pan Bartłomiej Cendrowski