Dzięki współpracy z Komenda Miejska Policji w Gdańsku oraz gościnności policjantów z VIII Komisariatu Policji w Gdańsku, uczniowie klasy 8a odwiedzili komisariat. Młodzież miała okazję poznać pracę policjantów na różnych stanowiskach oraz zobaczyć z bliska pomieszczenia policyjne, w tym m. in. dyżurkę, niebieski pokój oraz cele. Spotkanie z uczniami miało na celu zapoznanie ze strukturą, organizacją oraz pracą funkcjonariuszy i samej jednostki. Młodzież mogła również zobaczyć pomieszczenie monitoringu miejskiego znajdujące się w budynku. Największe emocje wzbudził jednak pokaz umiejętności psa policyjnego. Serdecznie dziekujemy za zaproszenie oraz współpracę w ramach realizacji programu profilaktyczno-wychowawczego szkoły.