z 8 klasy w składzie: Magda Jakubowska, Oliwia Kowalska, Kinga Piekutowska, Jagoda Tuszyńska, Maja Gontarczyk, Amelia Gałka Mistrzyniami Gdańska w Bowlingu 👏💪🥳 chłopcy również z 8 klasy w składzie: Janek Stadnicki, Sebastian Przybylski, Paweł Biały, Wilhelm Wilczyński, Maciej Pawlikowski i Franek Górski brązowy medal 🥉🏆
W kategorii wiekowej klas 1-3 dziewczynki uplasowały się na 🥈miejscu w składzie: Oliwia Michałowska, Helena Czaja, Wiktoria Nawrocka, Zosia Staszkiewicz, Marta Gruba, Julia Kierońska. Gratulujemy 🏆👏👏
Gdańska Olimpiada Młodzieży🏆💥🥇
Mamy wyniki rozgrywanych w Centrum U7 Międzyszkolnych Mistrzostw🏆 Bowlingowych. W najmłodszej kategorii najlepsze wśród dziewcząt okazały się reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 33🥇 ZSO nr 2 w Gdańsku. Mistrzami wśród chłopców zostali uczniowie Szkoła Podstawowa nr 89🥇. W Igrzyskach Dzieci zwycięstwo wywalczyły dziewczęta ze Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku🥇. W tej samej kategorii chłopców najwięcej punktów zgromadzili zawodnicy Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Gdańsku 🥇. W kolejnej kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewczęta ze Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdańsku 🥇 uzyskały 805 punktów co dało im pierwsze miejsce. Uczniom Szkoła Podstawowa nr 89🥇 do zwycięstwa wystarczyło 899 punktów. W Licealiadzie mistrzyniami okazały się niezrównane uczennice V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku 🥇 a wśród chłopców upragnione zwycięstwo osiągnęli reprezentanci Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku 🥇.
Na uroczystą galę💥🎉🎈 połączoną z wręczeniem nagród🏆🥇🥈🥉 zostaną zaproszone po 4️⃣ najlepsze zespoły każdej kategorii rozgrywek. Fundatorem nagród a zarazem współorganizatorem rozgrywek bowlingowych jest Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego .
Więcej informacji oraz klasyfikacja szkół pod adresem internetowym: www.gokf.gda.pl