Szanowni Państwo.

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej od jutra w szkole zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. W ciągu najbliższych dwóch dni (12 i 13 marca 2020r.) odbywać się będą wyłącznie zajęcia opiekuńcze zgodnie z godzinami danego oddziału lub w przypadku dzieci korzystających ze świetlicy 7.00- 17.00. W tych dniach stołówka szkolna funkcjonuje i są gotowane obiady.
Od poniedziałku 16 marca wszystkie zajęcia zostają zawieszone do środy 25 marca, uczniowie nie przychodzą do szkoły.
Proszę pamiętać, że jest to czas kwarantanny, więc dzieci i młodzież nie mogą przebywać poza domem.
Informujemy również, że wszystkie zajęcia dodatkowe (sportowe, językowe itp.) zostają zawieszone do 27 marca a planowane spotkanie z Rodzicami odbędzie się w późniejszym terminie.