W dniu finału Pól Nadziei na Pomorzu odbyła się również ceremonia wręczenia prestiżowych statuetek ufundowanych przez Prezydent Miasta Gdańska oraz Fundację Hospicyjną.
Mamy przyjemność poinformować, że naszej szkole przyznano nagrodę Honorowego Wolontariusza Roku 2021 Fundacji Hospicyjnej w kategorii Wolontariat Szkolny 👋
Statuetkę, podczas XI gali wręczania nagród dla Honorowych Wolontariuszy i Honorowych Filantropów Fundacji Hospicyjnej, odebrali Dyrektor szkoły p. Bartłomiej Cendrowski oraz przedstawicielka Wolontariuszy - Magda.
Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim Wolontariuszom oraz całej społeczności szkolnej zaangażowanej w czynienie dobra ❤️
Fundacja Hospicyjna - wiele wspólnych działań za nami i multum akcji jeszcze przed nami 💛
#PolaNadzieiNaPomorzu