Szanowni Państwo,
serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "oddaj używany telefon - pomagając innym pomagasz swojej szkole".
Konkurs polega na zebraniu przez szkołę lub przedszkole wśród uczniów i dzieci starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom a niesprawne zostaną przekazane do recyklingu.

1.Każda szkoła i przedszkole za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych „Sodexo”.
2.Szkoły i przedszkola za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzymają nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.
3.Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach „Sodexo” itp.) do wyboru przez szkołę i przedszkole.

Telefony można zostawiać w specjalnie oznaczonym kartonie w szatni - akcja potrwa do 15 listopada.
Szczegóły na stronie: www.ekophone.pl

Bardzo liczymy na Państwa zaangażowanie:)