W dniu 28.04 odbył się Międzyszkolny Konkurs „Matematyka z Muzyką”. W naszej szkole gościliśmy trzyosobowe reprezentacje klas V-ych z SP6, SP12, SP42 i SP86. Uczniowie naprzemiennie w zespołach wykonywali zadania z matematyki i muzyki.Rywalizacja była ogromna.
Gratulujemy zwycięskim zespołom z SP6 i SP12- dwa pierwsze miejsca równorzędne! 🫶💪🏆
Wszyscy bawiliśmy się wspaniale! Okazuje się, że matematykę z muzyką można skutecznie połączyć.
Bardzo dziękujemy Amber Hotel Gdańsk za przygotowanie pysznego i obfitego poczęstunku dla wszystkich uczestników konkursu.
Gorące snickersy z frytkami pobiły rekordy popularności!!! Dziękujemy!!! Radość dzieci była bezcenna!
Wszystkim uczestnikom serdecznie Gratulujemy!!!
Już za rok ponownie kolejna edycja, dla klas 6-ych w SP86, dla klas 5-ych w SP43.